Apie Mus

„Softline LT“ yra spaudos sprendimų ir paslaugų teikėja, veikianti Lietuvoje. Mūsų veikla apima platų spektrą spaudos įrangos įrangos tiekimą, kur daugiausia specializuojamės spalvotų lipdukų spausdintuvų tiekimo srityje, įskaitant programinės įrangos diegimą ir palaikymą, naujai kuriamų lipdukų, etikečių sprendimus, mūsų veikla apima ir infrastruktūros (etikečių vyniotojai, atlipinimo, pervyniojimo, lipdukų klijavimo įrenginiai) valdymą, verslo programinės įrangos konsultacijas ir kitus IT sprendimus.

„Softline LT“ taip pat gali teikti sprendimus ir paslaugas įvairioms pramonės šakoms, įskaitant finansų, sveikatos, verslo, viešųjų paslaugų, pramonės ir kitas sritis.

„Softline LT“ atstovauja DTM Print kompanija Lietuvoje, kuri yra DTM grupės narys, tarptautinis OEM sprendimų teikėjas Vokietijoje. Kaip specializuotų spausdinimų pradininkas, turintis daugiau nei 32 metų patirtį kuriant individualias spausdinimo paslaugas, mes daugelį metų atstovavome JAV firmos Primera Technology, Inc. anksčiau žinomą kaip prekės ženklą „Primera Europe GmbH“. Be savo produktų, mes glaudžiai bendradarbiaujame su gerai žinomais gamintojais, kad galėtume pateikti geriausius spausdinimo sprendimus.

„Softline LT“ įvykdė kokybines ir kiekybines atliekų tvarkymo užduotis (65%) bei kitas elektros ir elektroninės įrangos gamintojams ir importuotojams nustatytas pareigas. VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ atliekų tvarkymo organizavimo sistemoje surinktos atliekos buvo paruoštos naudoti pakartotinai ir perdirbtos vadovaujantis tarptautiniu EN 50625 standartu, užtikrinant tvarumo principų įgyvendinimą.