Spalvotų lipdukų spausdintuvas Primera

LX910e

Pramoninius standartus atitinkantis spausdintuvas, tvirta metalinė konstrukcija, ilgalaikis tarnavimas skirtas spausdinti spalvotus lipduku rulonuose iki 210 mm pločio, dienos spaudos apimtys iki 3000 vnt lipdukų. Iki 21 cm pločio spalvotų etikečių spauda trijų spalvų rašalo kasetes. Spausdinimo greitis iki 114 mm/sekunde.  Automatinis atspausdintų etikečių nupjovimo peilis. 

Vienu metu spausdinkite tik vieną ar tūkstančius etikečių su identiškais arba unikaliais kiekvienos etiketės duomenimis.
Spausdinkite vandens pagrindo arba pigmentiniu rašalu tame pačiame spausdintuve, tiesiog pakeisdami rašalo kasetę. Rašalas pasižymi ryškiomis spalvomis, todėl jūsų gaminiams galite sukurti akį traukiančias pagrindines etiketes. Pigmentinis rašalas yra labai patvarus pramoniniam naudojimui. Pasirinkite tą, kuris geriausiai atitinka užduotį, nepirkdami dviejų atskirų spausdintuvų !

Primera yra vienas žinomiausių ir geriausiai parduodamų stalinių spalvotų etikečių spausdintuvų gamintojų pasaulyje. Su LX910e buvo nustatytas naujas kainos ir našumo etalonas.

LX910e spausdintuvo savybės

Greitis

Didelis spausdinimo greitis – spausdinant iki 114 mm (4,5 colio) per sekundę, jūsų etiketės bus pagamintos greitai ir efektyviai.

Geriausia spausdinimo kokybė – LX910e spausdinimo kokybė yra geriausia, kokią mes kada nors siūlėme, ir tikriausiai geriausia, kokią tik kada nors rasite.

Naudojimo paprastumas

Dvigubo rašalo sistema – spausdinkite dažų pagrindu pagamintu rašalu, kad etiketės atrodytų spalvingiausiai ir ryškiausiai. Per 2–3 sekundes pakeiskite „viskas viename“ rašalo kasetę ir spausdinkite pigmentiniu rašalu, kad gautumėte patvariausias rašalinio spausdintuvo etiketes.

Nauda

Išdrįsk palyginti! Gaukite vienodus pavyzdžius iš kiekvieno svarstomo spausdintuvo.

Parduoti savo gaminius bus daug lengviau, kai turite profesionaliausiai atrodančias etiketes!

Tvirtas metalinis korpusas – LX910e yra milteliniu būdu dengtu metaliniu korpusu, kuris sertifikuotas srityse, kuriose taikomi aukštesni saugos reikalavimai. Ypač tinka naudoti mechanikos ir įrenginių inžinerijoje arba kai reikalingas elektromagnetinis ekranavimas (EMC).

Pjaustyklė – su įmontuotu visiškai automatiniu „picos” rato pjaustytuvu.

Kokybė

Viena rašalo kasetė – LX910e spausdintuvas naudojama visiškai nauja, pažangia rašalo technologija. Norint pasiekti neįtikėtinų, geriausių savo klasėje rezultatų, reikia tik vienos rašalo kasetės. Paslaptis yra purkštukuose. Rašalo lašeliai išleidžiami taip tiksliai, kad visiškai nereikia atskiros juodo rašalo kasetės. Gauta juoda yra išskirtinė. Iš trijų spalvų rašalo kasetės suformuota juoda taip pat nekainuoja daugiau nei papildoma juodo rašalo kasetė. Visai kokybiškai spaudai užteks tik vienos rašalo kasetės.LX910e spalvotų lipdukų spausdintuvo pristatymas
Lipdukų spausdinimas naudojant lipdukų suvyniotuvą
Apvalių lipdukų spausdinimas su LX910e spausdintuvu