LX610e

spalvotų lipdukų spausdintuvas su intergruotu ploteriu

LX610e spalvotas etikečių spausdintuvas

Spausdinkite ir iškirpkite bet kokios formos ar dydžio pasirinktus etiketes – viską vienu procesu.

Automatinis įmontuotas pjovimas

Su LX610e spausdinimas ir tikslus pjovimas yra sujungti į vieną paprastą, laiką taupantį veiksmą. Tiesiog importuokite savo dizainą į pridedamą programinę įrangą ir sukurkite individualų kontūrinį pjūvį arba pasirinkite vieną iš daugelio standartinių, pvz., kvadratų, apskritimų, žvaigždučių ar stačiakampių.

Geriausia spausdinimo kokybė ir platus žaliavų pasirinkimas

LX610e gamina nuostabias, profesionalios kokybės etiketes su spalvotu rašaliniu spausdinimu iki 4800 dpi.

Su LX610e spausdintuvu galite rinktis iš daugybės žaliavų, įskaitant DTM balto blizgaus poliesterio, DTM skaidraus blizgaus poliesterio ir DTM balto blizgaus popieriaus. Galima įsigyti papildomų medžiagų iš DTM originalių etikečių atsargų, jei naudojamos iš anksto supjaustytos medžiagos.

Funkcijos
LX610e spausdintuvas suderina spalvotų etikečių spausdinimą iki 4800 dpi raiška su įmontuotu skaitmeniniu pjovimo mechanizmu (ploteriu). Stalinio dydžio spausdintuvas komplektuojamas su intuityvia, lengvai naudojama programine įranga, skirta spausdinti ir iškirpti failus. Kaip ir bet kuris kitas stalinis spalvotas etikečių spausdintuvas, su šiuo įrenginiu taip pat galima naudoti standartinius išpjaustytus lipdukus, kad būtų galima tik spausdinti.Spausdinimas ir ploteriavimas su LX610e spausdintuvu